На Одещині затримують виплати збитків, завданих АЧС

34
0
На Одещині затримують виплати збитків, завданих АЧС
tsn.ua

Кілійський виконком затримує виплати постраждалим від африканської чуми свиней фермерам. Там обіцяють, що виплати будуть проведені найближчим часом після надання відповідних коштів Одеською обласною радою до Кілійського міського бюджету. Про це повідомляє silahromad.com.ua.

«Дане питання знаходиться на розгляді Одеської обласної ради в зв’язку з тим, що Кілійський міський бюджет не має можливості провести виплати в розмірі 962 тис. 913 грн і державою дані кошти не передбачені», — йдеться в повідомленні.

У період з липня по вересень 2018 р. виконавчий комітет Кілійської міської ради неодноразово звертався до жителів з проханням про вилучення свиней, щоб уникнути ситуації з відшкодуванням.

Власникам тварин обіцяли виплатити грошову компенсацію відразу при здачі худоби на переробне підприємство, але більшість не скористалося цією можливістю. З огляду на вищевикладене, виконком просить чекати вирішення питання найближчим часом на законодавчому рівні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus