Озимі вступили у фазу кущіння — НААН

27 лютого 2019 251 0
Озимі вступили у фазу кущіння — НААН

За даними Інституту зрошуваного землеробства, завдяки високим денним температурам повітря на початку лютого в озимих культур відмічалось відновлення вегетації. За останній тиждень стан озимих культур дещо покращився. Наразі у фазі кущіння перебувають озима пшениця, тритикале та жито. Про це повідомила прес-служба НААН.

Кінець II — початок III декад лютого характеризувалися аномально теплою для цього періоду погодою. Відповідно до багаторічних даних такі погодні умови властиві першій та другій декадам березня. Тепла погода призвела до повного танення снігу та відтавання грунту, лише у східних та північних областях сніговий покрив на полях ще утримується на рівні 5-15 см. В цілому цьогорічні агрометеорологічні умови були сприятливими для перезимівлі озимих зернових культур. Зараз надзвичайно важливо встигнути підживити посіви азотними добривами, поки в мерзлоталому грунту достатньо вологи.

«У цілому стан озимих зернових культур оцінюється як добрий та задовільний. Критичних температур, що могли б призвести до вимерзання озимини протягом осінньо-зимового періоду не відмічалося», — наголосив президент НААН Ярослав Гадзало.

Виконано за допомогою Disqus