BASF представить 30 нових аграрних рішень

1 березня 2019 67 0
BASF представить 30 нових аграрних рішень

До 2028 р. BASF представить на глобальному ринку 30 нових продуктів, покликаних підвищити врожайність та якість вирощуваних сільгоспкультур, забезпечать стале та ефективне агровиробництво. Про це повідомляє SuperAgronom.com з посиланням на прес-службу компанії.

Як зазначають в BASF, сталий розвиток є невід'ємною складовою досліджень і розробок компанії. Тільки у 2018 р. BASF витратив €679 млн на дослідження та розробки у сегменті сільськогосподарських рішень. На поточний рік суму інвестицій в наукові дослідження заплановано збільшити до €900 млн.

Прогнозується, що максимальна сума продажів компанії становитиме понад €6 млрд.

«Ми активно працюємо над оновленням нашого поточного портфоліо задля створення ще більш інноваційних та сталих рішень. Сталий розвиток міцно вбудований у весь науково-дослідницький процес BASF, від досліджень до розробки продукту. Це дозволяє нам створювати високоефективні та інноваційні технології, які допомагають аграріям, суспільству і планеті», — зауважив президент підрозділу BASF Agricultural Solutions Маркус Хельдт.

Прикладом інноваційної сили BASF є її дослідження та розробки у виробництві сої. Ключовими рішеннями у даному сегменті виробництва є:

  • нові сорти і насіння сої під торговою маркою LibertyLink®GT27™, які дозволять аграріям застосовувати гербіцид Liberty®. Комплексна інноваційна технологія для сої буде доступна для аграріїв під брендом Credenz®, її планують запустити до 2020 р.
  • як ефективний засіб боротьби з хворобами та шкідниками, компанія пропонує нематоцидне та фунгіцидне рішення з протруювання насіння ILeVO®, перша реєстрація продукту очікується в 2020 р. в Бразилії.
  • новий гербіцид Tirexor®, діюча речовина якого була спеціально розроблена для контролю стійких бур’янів, включаючи основні однодольні та дводольні бур’яни. Компанія подала цей препарат на реєстрацію в Австралії та Північній Америці у 2018 р.
  • для подальшого розширення портфеля інсектицидів та надання додаткових рішень для аграріїв, спільно з компанією Mitsui Chemicals Agro, Inc було розроблено інсектицид Broflanilide, діюча речовина якого має потужний та широкий спектр дії на комах-шкідників. Перші запуски на ринках очікуються до 2020 р.

Нещодавно придбані компанією бізнеси значно розширили інноваційну платформу BASF у розробці перспективно-інноваційних рішень для таких важливих культурах, як ріпак, пшениця, рис, а також фрукти та овочі. Окрім цього, компанія працює над розробкою рішень для управління резистентністю на багатьох важливих культурах.

«Завдяки нещодавно анонсованому фунгіциду Revysol®, BASF надасть агровиробнкам необхідне рішення для управління резистентністю на багатьох культурах, включаючи зернові, сою, кукурудзу, фрукти та овочі. Перші реєстрації вже отримані в Колумбії та Кореї, наразі BASF готується до запусків на інших ринках. Поява перших препаратів на зернові культури на основі Revysol® очікується в 2019/20 рр.», — повідомляють в BASF.

Новий продукт для протруювання насіння на основі фунгіциду Revysol®, який випускатиметься під брендом Relenya™ планується зареєструвати у США до 2021 р. Як зазначають в BASF, цей продукт захистить насіння та кореневу систему зернових культур від патогенів грибних хвороб на ранніх етапах розвитку рослини.

У сегменті цифрових рішень компанія пропонує агровиробникам такі інструменти, як xarvio™ Field Manager та xarvio™ Scouting, для обробки та аналізу даних.

«Одним із сучасних прикладів цифрового інноваційного портфоліо є xarvio™ Healthy Fields. Наразі на етапі концепції це рішення для ефективного захисту рослин не тільки допоможе вибудувати систему захисту в конкретних зонах поля за допомогою xarvio™  Field Manager, але й гарантуватиме успішність застосування засобів захисту», — відзначають в BASF.

Виконано за допомогою Disqus