Колишній сільський голова продав господарство без відома власників

11 березня 2019 583 0
Колишній сільський голова продав господарство без відома власників
pixabay.com

У Старосамбірському районі Львівської області співробітники управління захисту економіки у Львівській області та працівниками Старосамбірського відділу поліції та викрили колишнього очільника сільської ради Старосамбірського району, який продав майно колишнього сільськогосподарського підприємства без відома власників. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.                           

«Посадовець підробив рішення виконкому місцевої ради, на підставі яких було передано товариству з обмеженою відповідальністю 12 об’єктів колишнього сільгосппідприємства. Серед них — приміщення корівника, кормоцеху, механічного цеху, заправний пункт та склад паливно-мастильних матеріалів», — йдеться у повідомленні.

Питання щодо реалізації нежитлових будівель, які належали власникам майнових паїв, з ними не погоджувалось і на розгляд виконкому не виносилось. Крім того, зазначені приміщення та майно були реалізовані за ціною 105 тис. грн, хоча їх фактична вартість становить майже 2,5 млн грн.

Екс-посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.1,2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

На незаконно реалізовані приміщення та майно накладено арешт.

Виконано за допомогою Disqus