Фермери Півдня України отримають гранти на суму $7,5 тисяч

14 березня 2019 243 0
Фермери Півдня України отримають гранти на суму $7,5 тисяч
prostir.ua

Гарант на суму до 10 тис. канадських доларів (близько $7,5 тис.) отримають 8 сільгоспвиробників з Півдня України на реалізацію інноваційних ідей в області плодоовочівництва. Про це повідомляє uhbdp.org.

Аграрії отримають кошти у рамках програми «Малі інноваційні гранти», яку Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголосив у вересні 2018 р.

Конкурсна комісія отримала 93 заявок. Оскільки це пілотний проект, планувалося відібрати 5 кращих проектів, але фінансову підтримку отримають 8 виробників з Одеської, Херсонської та Запорізької областей.

«Серед переможців: фермерські господарства, приватні підприємці та ТОВ, які займаються виробництвом сільгосппродукції. В основному, це — жінки-власниці бізнесу та чоловіки, які покращають умови праці жінок», — йдеться в повідомленні.

Всі проекти пов'язані з поліпшеннями процесів на існуючих виробництвах, які дають додаткову вартість кінцевому продукту. Кожен проект передбачає придбання обладнання для створення продукту з сировини.

Фермери отримають фінансову підтримку від Уряду Канади на:

  • виробництво консервованих салатів;
  • сушку фруктів і ягід;
  • переробку меду;
  • виготовлення соку прямого віджиму;
  • раціональну механізацію при виробництві часнику на невеликих площах;
  • охолодження винограду;
  • охолодження фруктів і ягід;
  • миття ягід.

«Бюджет бізнес-ідей, які пройшли у фінал конкурсу, коливається від 9 до 16 тис. канадських доларів, тому деякі переможці будуть співфінансувати свої проекти», — повідомили в Українському проекті бізнес-розвитку плодоовочівництва.

У березні-квітні 2019 р. переможці мають розпочати закупівлю обладнання, а восени вже почати експлуатування.

Другий тур «Малих інноваційних грантів» буде оголошено на початку квітня 2019 р. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва планує надати ще 12 грантів.

Виконано за допомогою Disqus