Реклама

ALFA Smart Agro відкрила новий логістичний комплекс

18 березня 2019 72 0
ALFA Smart Agro відкрила новий логістичний комплекс
alfasmartagro.com

В Білій Церкві розпочав роботу новий логістичний комплекс ALFA Smart Agro класу А для зберігання засобів захисту рослин. Він оснащений інноваційним обладнанням і є універсальним центром, що забезпечує зразкове зберігання засобів захисту рослин. Сума інвестицій у будівництво логістичного комплексу ALFA Smart Agro склала понад 80 млн грн. Повідомляє Kurkul.com.

Новий комплекс розташований поблизу Білоцерківського заводу препаративних форм ALFA Smart Agro. Загальна площа складських приміщень становить 3,3 тис. м2. Вони містять 4,6 тис. палетомісць, кожне з яких розраховане на 1 т продукції.

Окрему частину комплексу займає зона митно-ліцензійного складу. НаявністьМЛС дозволяє компанії оптимізувати алгоритм закупівлі сировини для виробництва ЗЗР. А також забезпечити оперативні поставки готової продукції відповідно до сезонних потреб українських аграріїв. 

Засоби захисту рослин — продукція, яка вимагає особливих умов зберігання. Саме тому складські приміщення логістичного комплексу ALFA Smart Agro оснащені сучасними системами опалення та вентиляції повітря. В приміщеннях підтримується спеціальний кліматичний режим у будь-яку пору року. Наприклад, зимою постійна температура становить +8 °C. 

Потужна система очищення повітря працює в автоматичному режимі — вона враховує робочий графік працівників, створюючи максимально комфортні умови для усіх людей, які знаходяться в приміщенні.

Окрім того, встановлена високотехнологічна система пожежної безпеки. Порошкові балони для пожежогасіння розташовані на стелі над кожним стелажем, між стелажами, а також на всіх бічних стінах. Надчутливі датчики миттєво реагують на найменшу загрозу, інтелектуальна система турбується про безпеку людей.

Початок роботи нового логістичного комплексу ALFA Smart Agro є важливою подією для українських агровиробників. Він стане ключовою ланкою у взаємодії ALFA Smart Agro з партнерами, гарантуючи новий рівень якості зберігання продукції та оперативність відвантажень.

Виконано за допомогою Disqus