Перший причіп-розкидач органічних добрив «Варіант Агро Буд» знайшов свого покупця

18 березня 2019 158 0
Перший причіп-розкидач органічних добрив «Варіант Агро Буд» знайшов свого покупця
Traktorist.uaПерший причіп-розкидач органічних добрив «Варіант Агро Буд» знайшов свого покупця

Універсальний причеп-розкидач органічних добрив Organic Trucks компанії «Варіант Агро Буд» знайшов першого покупця. Ним став МВК «Єкатеринославський». Про це повідомив директор і засновник МВК «Єкатеринославський» Анатолій Клименко в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua.


«Окрім того, що розкидач Organic Trucks виконує основну функцію, за його допомогою можна вивозити силос чи сінаж. Це універсальна модель. Він має також дуже привабливу ціну. До того ж ми підтримали українського виробника», — розповів Анатолій Клименко.

Причіп-розкидач органічних добрив має міцну конструкцію: якщо при роботі потрапляють рештки металу чи бетону, то, на відміну від розкидачів інших виробників, Organic Trucks викидає їх і не зупиняється.

Представники «МВК «Єкатеринославський»» ознайомилися з цією моделлю розкидача ще на виставці «Зернові Технології-2019» де її одразу і придбали. Ця виставка стала надзвичайно насиченою подією для компанії «Варіант Агро Буд». Передусім тому, що був презентований новий напрям виробництва — причепи для внесення органічних добрив. А під час офіційної презентації керівництво заводу представило офіційних дистриб’юторів і стратегічних партнерів — EkipAgro. Ця компанія вже цього року зможе реалізовувати зрошувальну та причепну техніку виробництва «Варіант Агро Буд».

Виконано за допомогою Disqus