Реклама

Вчені з Ізраїля знайшли спосіб застосування відбракованих яблук

24 березня 2019 379 0
Вчені з Ізраїля знайшли спосіб застосування відбракованих яблук

За даними ООН, щороку викидається близько 1,3 млрд т яблук, що призводить до втрати близько $1 трлн. Вчені з Ізраїля знайшли спосіб переробки відбракованих яблук. Повідомляє Zerno-ua.

Зазвичай фермери відбраковують близько 10% врожаю яблук. В основному це плоди, які впали на землю, в результаті чого втратили свій товарний вигляд. Яблука такої якості не приймають мережі магазинів. Також відбраковують фрукти через невідповідність розміру плода (занадто великі або маленькі).

Вчений харчової промисловості з коледжу Тель-Хай на півночі Ізраїлю Офір Бенджамін вирішив дати відбракованим яблукам друге життя. Разом зі своїм колегою професором з Науково-дослідного інституту Мигала Раффі Стерном наукові співробітники в лабораторних умовах розмололи яблука в дрібний порошок.

Проаналізувавши харчову цінність даної консистенції вчені виявили, що порошок має таку ж поживну цінність, як і звичайні яблука.

Дослідники не тільки змогли зберегти тонни відбракованих яблук, але і виявили те, що фруктовий порошок можна довго зберігати без впливу на його якість.

Вчені передбачають великий потенціал для нового продукту.

Виконано за допомогою Disqus