Українські садівники змогли підвищити ціни на яблука

444
0
Українські садівники змогли підвищити ціни на яблука

На тлі високого попиту та зменшення запасів яблук у сховищах, фермерам вдалося підвищити ціни на продукцію, особливо високої якості. Про це повідомляє EastFruit.

Тиждень тому реалізація основних обсягів яблука здійснювалася в межах 4-8 грн/кг в залежності від сорту, розміру оптової партії і якості пропонованої продукції. Станом на 22 березня якісне яблуко виробники згодні продавати не дешевше 5-10 грн/кг.

В результаті збільшення попиту фермерам вдалося підвищити відпускні ціни на найбільш затребувані сорти яблук, такі як «Ренет Симиренка», «Айдаред», «Гренні Сміт» і «Фуджі».

Навіть після подорожчання яблуко з місцевих господарств в Україні сьогодні коштує у 1,5 рази дешевше, ніж в кінці березня 2018 р. Проте, поки фермери не ризикують більше істотно підвищити ціни, оскільки побоюються, що такі дії вкрай негативно позначаться на темпах збуту.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus