Держава компенсуватиме вартість реєстрації та ідентифікації тварин

28 березня 2019 150 0
Держава компенсуватиме вартість реєстрації та ідентифікації тварин
pixabay.com

В Україні обліковано понад 3,8 млн голів худоби. Сьогодні власники тварин самостійно сплачують за послуги їх реєстрації та ідентифікації. Втім, у разі ухвалення законопроекту №9022, держава компенсуватиме витрати деяким групам власників. Повідомляє УНН.

«У статті 10 проекту Закону передбачається спрощення механізму відшкодування коштів з Державного бюджету України за проведену ідентифікацію тварин для власників тварин.

Державна підтримка у сфері ідентифікації та реєстрації тварин здійснюватиметься за рахунок коштів Державного бюджету України шляхом проведення ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби, коней, свиней, овець та кіз, що утримуються та розводяться фізичними особами», — повідомили у Держпродспоживслужбі.

У разі схвалення документу, засоби ідентифікації тварин та засоби для їх кріплення, бланки ідентифікаційних та реєстраційних документів, ведення та підтримка Єдиного державного реєстру тварин будуть фінансуватися коштом бюджету.

Як зауважили в Держпродспоживслужбі, після ухвалення закону №9022, усі власники свійських та диких тварин будуть зобов’язані реєструвати їх з внесенням відомостей до Єдиного державного реєстру тварин, який ще мають створити.

Виконано за допомогою Disqus