Дніпровська спілка пасічників оголосила недовіру голові СПасУ

20 квітня 2019 122 0
Дніпровська спілка пасічників оголосила недовіру голові СПасУ
pixabay.com

Дніпропетровська обласна спілка пасічників 17 квітня призупинила свою діяльність у складі Спілки пасічників України та висловила недовіру президенту СПУ Володимиру Стретовичу. Про свій намір вони повідомили громадськість та колег-бджолярів у відео на YouTube. Про це йдеться у матеріалі «Що не поділили українські пасічники?» на Kurkul.com.

Конфлікт виник у грудні 2018 р., коли Володимира Стретовича обрали президентом спілки пасічників. Після цього зі спілки вийшли бджолярі Київщини. Пасічників на цей крок спонукала відсутність розуміння і продуктивної співпраці із президентом та адміністрацією СПУ.

Продовжився конфлікт у квітні цього року. Бджолярі мітингували біля стін Кабміну, вимагаючи зустрічі із прем'єр-міністром та прямого діалогу з урядовцями стосовно питання захисту бджіл від використання агрохімії.

Читайте за темою: Пасічники вимагали посилити відповідальність за смерті бджолородин.

Але діалог від імені урядовців провів Володимир Стретович. Це спричинило новий конфлікт.

Дніпропетровська обласна спілка пасічників призупинила свою діяльність у складі Спілки пасічників України та висловила недовіру Володимиру Стретовичу.

«Більше року СПУ знаходиться в «ройовому» стані. Ситуація 15 грудня 2018 р. із вибором президента тільки загострила проблему. Зараз інтереси рядових пасічників не представлені, а їх потреби не почуті», — пояснив ситуацію голова Дніпропетровської обласної спілки Сергій Староконь.

Виконано за допомогою Disqus