Реклама

На Сумщині відкрили центр агрохімічних досліджень SAT-LAB

19 квітня 2019 72 0
На Сумщині відкрили центр агрохімічних досліджень SAT-LAB
latifundist.com

Компанія «СІЕЙТІ», яка входить до ГК «Технологія», відкрила в Сумській області Центр сучасних досліджень грунту SAT-LAB. Повідомляє Latifundist.com.

«У 2018 р. ми провели агрохімічний аналіз на площі майже 25 тис. га. SAT-LAB орієнтована на аграрні підприємства, які зацікавлені у впровадженні точного землеробства», — розповів генеральний директор компанії« СІЕЙТІ» Олександр Цупро.

За його словами, у Центрі сучасних досліджень грунту SAT-LAB надають послуги проведення аналізу грунту, мінеральних добрив, листової діагностики, а в майбутньому і води.

«Результати досліджень SAT-LAB допоможуть аграріям регіону оптимізувати витрати, які пов'язані з вегетацією і розвитком сільськогосподарських культур. Це буде сприяти підвищенню врожайності, і як наслідок — збільшення доходів аграріїв», — прокоментував директор департаменту АПК Сумської ОДА Олександр Маслак.

На момент відкриття SAT-LAB вже відібрала зразки грунту агропідприємства «Племзавод Михайлівка». Його директор Микола Зеленський, зауважив, що тепер вони можуть бути впевнені в тому, що їх агропродукція відповідає всім вимогам по ГМО, по олійності та іншими показникам.

Також він додав, що вони вже здали зразки грунту для аналізу з площі 260 га, щоб розуміти, яких мікроелементів недостатньо. Результати мають отримати через 5 днів.

Читати за темою: Фальсифіковані корми будуть визначати в Uman Labs.

Виконано за допомогою Disqus