Реклама

У столиці молоду картоплю продають по 70 грн/кг

23 квітня 2019 67 0
У столиці молоду картоплю продають по 70 грн/кг
pixabay.com

Ціни на молоду картоплю врожаю 2019 р. стартують від 30 до 50 грн/кг (в залежності від якості та мережі супермаркетів). У столиці до 60-70 грн/кг. В основному це закордонне виробництво. Проте українські виробники вже готуються розпочати збір та гуртові поставки до полиць українських магазинів. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

Початок сезону молодої картоплі завжди супроводжувався високими цінами та великими сподіваннями виробників на гарну рентабельність. Цього сезону здивували ціни на стару картоплю, які не спадали нижче рівня 7-8 грн/кг в роздріб та 4-4,5 грн/кг на гуртових майданчиках.

Також росту ціни молодої картоплі сприяли високі ціни на решту овочів та фруктів.

Більшою була і ціна митих овочів в індивідуальній упаковці.

Читати за темою: Ранню капусту в Україні продають від 40 грн/кг.

За останні декілька років, підвищення реалізаційних цін та попит на фасовану продукцію, сприяли також розвитку брендованої продукції. Вона закриває дорогий сегмент де ціни картоплі, станом на сьогодні, ледь не досягають 20 грн/кг.

При досить великому виробництві та великому попиті, картоплярство в Україні може мати дуже великий запас розвитку, так як прямий експорт до країн ЕС поки що неможливий.

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus

Реклама