Другий сезон проекту Smart Field покаже роботу агроінновацій в реальних умовах

23 квітня 2019 26 0
Другий сезон проекту Smart Field покаже роботу агроінновацій в реальних умовах

Latifundist.com і компанія ALFA Smart Agro відкривають другий сезон спецпроекту Smart Field 2.0

У минулому році на експериментальному полі ALFA Smart Agro біля міста Біла Церква випробовували різні агроінновації. У цьому сезоні у турне агрохолдингами і господарствам України, проект продемонструє, як працюють новітні технології в реальних умовах в різних кліматичних зонах. 

Команда проекту відвідає агрохолдинги і господарства України, щоб побачити результати впровадження сучасних AgTech інновацій та систем управління агробізнесом.

В ході проекту буде показано, як працюють аграрні ноу-хау і smart-технології, наскільки корисними вони можуть бути в рослинництві, як з їх допомогою підвищити врожайність культур або ж знизити витрати при їх вирощуванні.

У першому випуску Smart Field 2.0 команда проекту відвідала групу компаній «Агро-Регіон».

В «Агро-Регіоні» вже давно проводять агрохімічний аналіз грунту, використовують дрони для моніторингу стану посівів, застосовують NDVI-карти, GPS-трекери на техніці та інші сучасні інструменти агробізнесу. Однак одними з головних нововведень в компанії вважають диференційований посів і внесення добрив. А незабаром тут хочуть застосовувати і диференційоване обприскування.

«Якщо ми не будемо пробувати нічого нового, то залишимося на рівні врожайності 5-10-річної давності. Але з розширенням ринкової активності в Європі і зростаючою потребою у великих урожаях, ми повинні думати про методи підвищення нашої ефективності. Диференційоване внесення добрив — саме один з методів, який не тільки сприяє підвищенню врожайності, а й раціональному використанню ресурсів. Завдяки цьому в майбутньому ми і Європі зможемо скласти конкуренцію за якістю продукції», — зазначив головний агроном компанії Юрій Лисак.

Детально про інновації, які застосовують в компанії, можна дізнатися у першому випуску.

Виконано за допомогою Disqus