Павленко відкрив проект аграрних розписок в Україні

13 жовтня 2015 63 0
Павленко відкрив проект аграрних розписок в Україні
Kurkul.comПавленко відкрив проект аграрних розписок в Україні

Аграрні розписки повинні стати більш простою та дешевою альтернативою банківському кредитуванню, зазначив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на офіційному відкритті проекту «Аграрні розписки в Україні», повідомляє прес-служба Мінагропроду.

За його словами, перша аграрна розписка в Україні була видана у лютому, на 23 тони насіння соняшнику; за нею були видані інші.

«Ми працюємо над тим, щоб створити умови для запровадження та використання цього простого і доступного інструменту в усіх куточках України. Це є частиною нашої стратегії із залучення якомога більшого обсягу інвестицій в український аграрний сектор», — повідомив міністр.

Розгортання програми відбуватиметься з урахуванням досвіду, отриманого під час реалізації пілотного проекту в Полтавській області, де аграрні розписки були вперше використані на початку цього року. В рамках пілотного проекту було видано десять аграрних розписок на суму близько 40 мільйонів грн (майже $1,8 млн), і проведено навчання для 470 сільгосппідприємств та 50 нотаріусів.

Виконано за допомогою Disqus