Реклама

Наприкінці травня в Одесі відбудеться зернова конференція Grain Ukraine

26 квітня 2019 34 0
Наприкінці травня в Одесі відбудеться зернова конференція Grain Ukraine
Grain Ukraine

В Одесі 24-25 травня пройде IV Міжнародна зернова конференція Grain Ukraine. Організатори очікують на події понад 400 учасників зернового ринку з 10 країн.

«Подія має статус найатмосфернішої аграрної тусовки року, на якій можна в неформальній обстановці обговорювати всі ключові питання. Недаремно девіз події — «Аграрні титани зустрічаються тут», — говорить голова оргкомітету Grain Ukraine Ірина Бондаренко.

Програма цього року присвячена перспективам чорноморського зерна в зв'язку з торговими війнами. Учасники обговорять глобальні тренди світового ринку зерна, драйвери зростання торгівлі зерном Чорноморського регіону і прогнози на сезон.

Цього року конференція пройде у форматі експертних круглих столів, які дозволяють зібрати різні точки зору і обговорити актуальні питання.

Так, під час торгової панелі експерти поговорять про перспективи українського зерна на основних ринках збуту (Євросоюз, Африка, Азіатський регіон) і обговорять, за рахунок чого Україна може вигравати конкуренцію з іншими гравцями Чорноморського регіону.

Інфраструктурна панель буде присвячена аналізу транспортної стратегії України та перспективам появи нових інфраструктурних проектів, орієнтованих на вирішення транспортних проблем на ринку зерна.

Під час аграрної панелі відбудеться дискусія, присвячена ключових питань аграрної стратегії Україна 2020.

І, нарешті, учасники фінансової панелі говоритимуть про найбільш значимі фінансові проекти, а також про перспективи фінансування гравців аграрного ринку.

25 травня відбудеться візит на новий зерновий термінал MV Cargo. Гостям Grain Ukraine продемонструють новітнє обладнання і передові потужності найбільшого за останні роки інвестиційного проекту в агросекторі України.

Зареєструватися на Grain Ukraine можна за посиланням

Організатор  конференції група компаній ТІС, співорганізатор — компанія IdeasFirst. Рrimary sponsor — компанія GSI.

 

 

Виконано за допомогою Disqus