Цього тижня змінюються рахунки для сплати ЄСВ

29 квітня 2019 3983 0
Цього тижня змінюються рахунки для сплати ЄСВ
poltava.toЦього тижня змінюються рахунки для сплати ЄСВ

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС. Про це йдеться у повідомленні прес-центру Державної фіскальної служби України.

До 26 квітня 2019 р. діють старі рахунки 3719, відкриті на ім'я територіальних органів ДФС.

«Звертаємо увагу, що граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, спливає 1 травня 2019 р. Починаючи з 2 травня 2019 р. кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез'ясовані надходження», — повідомляють у ДФС.

Для отримання нових реквізитів рахунків слід звернутися до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування — Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013).

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою