Поля Полтавщини атакує буряковий довгоносик

29 квітня 2019 221 0
Сірий буряковий довгоносик
pl.oblast.onlineСірий буряковий довгоносик

За наданою фахівцями прогнозування фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Управління фітосанітарної безпеки інформацією, 22 квітня на Полтавщині спостерігався літ та заселення посівів цукрових буряків звичайним буряковим довгоносиком. Про це повідомляє Kurkul.com з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

«Шкідники у доброму фізіологічному стані, статевий індекс нахилений у бік самиць», — йдеться у повідомленні.

За даними Полтавського обласного центру з гідрометеорології температура на поверхні ґрунту прогрівалася до 39 – 42°С. Масовий вихід та літ шкідника спостерігається за температури повітря 15 – 20°С, а на поверхні ґрунту 25 – 35°С.

Для боротьби зі шкідником необхідно провести обкопування бурякових полів і бурячищ ловчими канавками, розкласти отруєні принади. При ЕПШ звичайного бурякового довгоносика 0,2 – 0,3 екз./м² провести хімічні заходи захисту рослин дозволеними препаратами.

Обробітки проводяться в тиху безвітряну погоду. Не менше, як за дві доби, про час та місце проведення обробітків необхідно обов’язково попередити голів сільських і селищних рад, населення села та пасічників. На оброблених ділянках обов’язково виставити попереджувальні знаки.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою