У Держгеокадастрі повідомили, коли закінчать інвентаризацію землі

29 квітня 2019 454 0
У Держгеокадастрі повідомили, коли закінчать інвентаризацію землі
Kurkul.comУ Держгеокадастрі повідомили, коли закінчать інвентаризацію землі

Держгеокадастр планує завершити інвентаризацію земель за чотири роки. Про це повідомив заступник голови відомства Олександр Краснолуцький, пише Інтерфакс.

За його словами, на сьогодні до кадастру внесено приблизно 80% даних про землі (близько 40 млн га з 60,3 млн га, тимчасово окуповані території не враховуються).

«Плануємо здійснити інвентаризацію земель. Гадаю, потрібно як мінімум чотири роки, оскільки обсяги (земель, не внесених до кадастру. – ІФ) дуже великі, зробити це за рік-два неможливо. Водночас це ще залежить від фінансування. Цього року уряд виділив фінансування на інвентаризацію земель, тож ми її здійснюємо», — зазначив Олександр Краснолуцький.

За його словами, якщо Держгеокадастр буде самоокупним, він зможе здійснювати інвентаризацію земель планово. Однак нині відомство надає послуги безкоштовно і залежне від бюджету.

Держгеокадастр підтримує повноцінне впровадження електронних земельних аукціонів у тому вигляді, як у пілотному проекті, зауважив він.

«Пілот зарекомендував себе дуже позитивно. Єдине, що потрібно, – це законодавчі зміни: зараз закон передбачає тільки традиційні торги без електронних аукціонів. Відповідний законопроект вже готовий», — повідомив заступник голови Держгеокадастру.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою