Реклама

Макарони із нуту та сочевиці робитимуть у США

30 квітня 2019 138 0
Макарони із нуту та сочевиці робитимуть у США
BarillaМакарони із нуту та сочевиці робитимуть у США

Barilla, італійська сімейна продовольча компанія, відсвяткувала розширення свого макаронного заводу, розташованого в американському штаті Айова. Це розширення збільшило виробничі потужності заводу до 200 тис. тон сухої пасти на рік, пише foodbusinessnews.net.

Також Barilla запускає нову лінію виробництва пасти, виготовленої з нуту або червоної сочевиці замість пшениці. Продукти не містять глютену і є гарним джерелом білка на рослинній основі та відмінним джерелом клітковини.

«У Barilla ми маємо лише один спосіб ведення бізнесу: «Добре для вас, добре для планети». Це означає постійні інновації та вдосконалення наших продуктів, щоб забезпечити людей високоякісними продуктами, які є здоровими, отриманими від відповідальних постачальників і натхненні італійським способом життя та середземноморською дієтою», — сказав Жан-П'єр Конт, президент Barilla Americas.

Паста із сочевиці та нуту буде доступною на Amazon.com і у роздрібних мережах за рекомендованою ціною $ 2,99.

Довідково: Штаб-квартира Barilla Group в Італії має 28 виробничих ділянок (14 в Італії та 14 за кордоном), її продукція експортується в більш ніж 100 країн світу. Щороку на заводах Barilla виробляється близько 1,7 млн тон харчових продуктів, що розповсюджуються по світу під такими торговими марками як Barilla, Mulino Bianco, Harrys, Pavesi, Wasa, Filiz, Yemina e Vesta, Misko, Voiello та Academia Barilla. З 2014 року Barilla Group інвестувала 27 мільйонів доларів США у встановлення безглютенових виробничих ліній та 65 мільйонів доларів США у розширення двох нових ліній та відповідного пакувального обладнання.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою