Волинська фітосанітарна лабораторія здійснюватиме аналіз за 13 показниками

64
0
  «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія»
agrovolyn «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія»

Волинська обласна фітосанітарна лабораторія придбала нове обладнання і проводитиме більше досліджень. Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Зокрема, у новоcтвореному відділі визначення біохімічних і технологічних показників сільськогосподарських культур здійснюватимуть аналіз за 13 показниками м’якої пшениці, жита, ячменю, тритикале, кукурудзи, ріпаку та сої.

Лабораторія також придбала обладнання для фітосанітарної експертизи методом імуно-ферментного аналізування (ІФА) та розширила сферу діяльності відділу фітосанітарного аналізу в частині проведення вірусологічної експертизи рослин та рослинної продукції.

Крім того, фітосанітарна лабораторія закупила тест-системи для виявлення збудників таких хвороб, як бактеріальне в’янення кукурудзи, вірус смугастої мозаїки пшениці, вірус смугастої мозаїки ячменю, вірус віспи слив, бактеріальний опік плодових.

Читати за темою: Фальсифіковані корми будуть визначати в Uman Labs.

Також планують придбати тест-системи для проведення вірусологічної експертизи картоплі на визначення вірусу чорної кільцевої плямистості картоплі та сої на визначення вірусу мозаїки люцерни, вірусу мозаїки Арабіс, неповірусу кільцевої плямистості тютюну.

У І кварталі цього року фітолабораторія розширила площу виробництва біологічних засобів захисту рослин, придбала необхідне обладнання, що дало змогу подвоїти обсяги виробництва рідких біологічних засобів захисту рослин.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus