Волинська фітосанітарна лабораторія здійснюватиме аналіз за 13 показниками

13 травня 2019 66 0
  «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія»
agrovolyn «Волинська обласна фітосанітарна лабораторія»

Волинська обласна фітосанітарна лабораторія придбала нове обладнання і проводитиме більше досліджень. Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Зокрема, у новоcтвореному відділі визначення біохімічних і технологічних показників сільськогосподарських культур здійснюватимуть аналіз за 13 показниками м’якої пшениці, жита, ячменю, тритикале, кукурудзи, ріпаку та сої.

Лабораторія також придбала обладнання для фітосанітарної експертизи методом імуно-ферментного аналізування (ІФА) та розширила сферу діяльності відділу фітосанітарного аналізу в частині проведення вірусологічної експертизи рослин та рослинної продукції.

Крім того, фітосанітарна лабораторія закупила тест-системи для виявлення збудників таких хвороб, як бактеріальне в’янення кукурудзи, вірус смугастої мозаїки пшениці, вірус смугастої мозаїки ячменю, вірус віспи слив, бактеріальний опік плодових.

Читати за темою: Фальсифіковані корми будуть визначати в Uman Labs.

Також планують придбати тест-системи для проведення вірусологічної експертизи картоплі на визначення вірусу чорної кільцевої плямистості картоплі та сої на визначення вірусу мозаїки люцерни, вірусу мозаїки Арабіс, неповірусу кільцевої плямистості тютюну.

У І кварталі цього року фітолабораторія розширила площу виробництва біологічних засобів захисту рослин, придбала необхідне обладнання, що дало змогу подвоїти обсяги виробництва рідких біологічних засобів захисту рослин.

Виконано за допомогою Disqus