Uman Labs розробив портативну мікробіологічну лабораторію

15 травня 2019 32 0
Uman Labs розробив портативну мікробіологічну лабораторію
pixabay.com

Колектив «Лабораторії якості молока» Uman Labs розробив портативну мікробіологічну лабораторію зі штучним інтелектом — «М-LAB», для швидкого визначення збудників бактеріальних хвороб, віддаленого отримання результатів з метою диференціації лікування. Повідомляє avm-ua.org.

«M-LAB» — це інноваційне, гнучке, портативне, оперативне діагностичне рішення. Його висока ефективність забезпечується завдяки використанню передових IT рішень, штучного інтелекту та найкращих технік в галузі бактеріальної діагностики», — розповів керівник лабораторії Uman Labs Андрій Білан.

Розробка надасть можливість проводити оперативну діагностику — протягом 12-24 годин, визначати вид збудника та його чутливість до антибіотику.

Нагадаємо, в лабораторії Uman Labs будуть визначати фальсифіковані корми.

Окрім того мобільна лабораторія здатна опрацьовувати дані в режимі реального часу по стаду чи по окремій корові. Вона дозволяє здійснювати контроль ефективності проведеного лікування, санітарно-гігієнічних заходів та використовуваних миючих і дезінфікуючих засобів на МТФ, без присутності персоналу.

Крім економії часу, ця розробка дозволить підвищити ефективність роботи фірми або підприємства та управління, через надання постійного прямого доступу до результатів досліджень.  

Мобільний додаток «М-LАВ» можна встановити на будь-який смартфон, комп’ютер чи ноутбук.

Нині «M-LАВ» проходить тестування з метою накопичення та розширення бази даних.

Виконано за допомогою Disqus