Реклама

У разі отруєння бджіл, погодити позапланову перевірку можна буде за добу

17 травня 2019 376 0
У разі отруєння бджіл, погодити позапланову перевірку можна буде за добу
У разі отруєння бджіл, погодити позапланову перевірку можна буде за добу

Термін погодження позапланової перевірки інспекторами Держпродспоживслужби у разі отруєння бджіл скоротили до однієї доби. Надалі погодження будуть надаватись впродовж декількох годин. Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

«Відтепер, у разі отруєння бджіл пестицидами, територіальні органи Держпродспоживслужби направляють до Мінагрополітики електронні запити з одночасним інформуванням центрального апарату служби. Паралельно з тим офіційні документи проходять в міністерстві всі етапи погодження. Це дає можливість максимально швидко та ефективно проводити процедуру погодження перевірки», — повідомив Генеральний директор Директорату безпечності та якості харчової продукції Микола Мороз.

Він додав, що це один із напрямів роботи міністерства, спрямований на захист довкілля від неправильного застосування засобів захисту рослин.

Інший напрям полягає у інформаційній роботі з фермерами та пасічниками щодо дотримання вимог законодавства. Зокрема, йдеться про зобов’язання пасічників реєструвати пасіки, а фермерів — повідомляти населення заздалегідь щодо запланованого обробітку посівів, дотримуватися санітарно захисних зон, проводити обробіток лише у ранкові та вечірні години з урахуванням погодних умов тощо

Читати за темою: Як уникнути отруєння бджіл? Покрокова інструкція

Виконано за допомогою Disqus