Фермери вимагають відремонтувати дорогу державного значення на Луганщині

20 травня 2019 430 0
Фермери вимагають відремонтувати дорогу державного значення на Луганщині
dpchas.com.uaФермери вимагають відремонтувати дорогу державного значення на Луганщині

Дорога державного значення  Дьоміно-Олександрівка-Сватове на Луганщині повністю зруйнована. Це єдина дорога, яка з’єднує Троїцький район області з іншими регіонами України. Залізничне сполучення там заблоковано з 2014 р. Про це повідомила прес-служба ГС «Аграрний союз України».

Нагадаємо, фермери Арцизького району Одеської області об'єдналися в рішенні проблеми бездоріжжя і купили за свої власні заощадження грейдер. 

Більшість постачальників просто відмовляються доставляти товари та вивозити врожай і готову продукцію з району , а ті хто погоджуються —беруть за це в кілька разів більшу оплату.

Аграріям доводиться значно переплачувати за доставку закупленої техніки, паливно-мастильних матеріалів, добрив. Робота сільгосппідприємств стає збитковою.

Не краща ситуація й у жителів району. Доходить навіть до того, що місцеві мешканці не можуть купити найнеобхідніших для життя речей, в тому числі й хліба. Виробники не ризикують відсилати сюди автомобілі, адже резонно бояться залишитися без транспорту й зазнати збитків.

Сільгоспвиробники вже зараз починають рахувати потенційні збитки від доставки урожаю 2019 р., яких вони зазнають через відсутність нормального сполучення з іншими українськими територіями.

Фермери неодноразово зверталися по допомогу до чиновників, але все безрезультатно.

Голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков звернувся до керівників держави з вимогою негайно втрутитися в ситуацію.

 

 

Виконано за допомогою Disqus