Фермери об’єдналися для захисту своїх інтересів на національному і міжнародному рівнях

28 травня 2019 474 0
Іван Слободяник очолив Агропродовольчу раду
Іван Слободяник очолив Агропродовольчу раду

Українські фермери, виробники та переробники агропродукції об’єдналися в «Агро-Подовольчу раду» заради захисту інтересів аграрного комплексу на регіональному, національному та міжнародному рівнях. Про це повідомляє «Агро-Подовольча рада».

Зокрема, Агропродовольча рада займеться аналізом і розробкою нормативно-правової бази, галузевих стратегій і програм, популяризацією та впровадженням інновацій, а також сприятиме розвитку внутрішнього та міжнародного партнерства. Її очолив голова комітету Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Слободяник.

«Ми вважаємо своїм завданням налагодити максимально прямий і відкритий діалог галузі з владою, що сьогодні формує державну аграрну політику. Для цього пропонуємо нашим партнерам ефективні методи взаємодії з різними аудиторіями — політиками, чиновниками, бізнес-спільнотою, експертами»,  — зауважив Іван Слободяник.

Агро-Продовольча рада об'єднала асоціації та підприємства з виробництва та переробки агропродукції, зокрема Укрсадвинпром, Асоціацію «Виноградарі та винороби України», Асоціацію «Укроліяпром», Українську аграрну асоціацію, Всеукраїнську раду жінок-фермерів, Центр розвитку земельних правовідносин в Україні, Центр підвищення ефективності в тваринництві, Асоціацію фермерів і землевласників Дніпропетровської області, а також Національне об'єднання з племінної справи у тваринництві «Укрплемоб'єднання».

Сьогодні ці гравці агроринку представляють інтереси 326 підприємств, розпоряджаються 750 тис.га ріллі і 8,5 тис. га багаторічних насаджень. На них припадають 80% ринку виноробної продукції і 70% ринку рослинних олій.

Крім них, до роботи охоче долучилися експерти з законотворчої та нормотворчої діяльності. Протягом останніх чотирьох років за їхньої участі розроблено 12 законів, скасовано та дерегульовано 30 дозвільних документів, зокрема в сфері земельних відносин.

Публічна презентація Агро-Продовольчої ради відбудеться 4 червня в рамках XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019».

Виконано за допомогою Disqus

+ 32° ... + 18°

Вітер

2м/с

Опади

2.8мм

Вологість

59%