Фермери влаштують акцію під стінами Адміністрації президента

30 травня 2019 438 0
Фермери влаштують акцію під стінами Адміністрації президента
uk.wikipedia.orgФермери влаштують акцію під стінами Адміністрації президента

Українські аграрії звернуться до президента України Володимира Зеленського із закликом перезавантажити правоохоронну систему та захистити виробників і переробників від рейдерів. Про це повідомив голова громадського об’єднання аграріїв та фермерів «Агро-Продовольча рада» Іван Слободяник.

Нагадаємо, українські фермери, виробники та переробники агропродукції об’єдналися в «Агроподовольчу раду» заради захисту інтересів аграрного комплексу на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

З цією метою завтра, 31 травня, під будівлею Адміністрації президента аграрії зберуться на мирну акцію «Фермер HELP!!!».

«Ми йдемо до новообраного голови держави, щоби донести до нього загрозливі масштаби корупції та беззаконня, що панує в стратегічній для української економіки галузі. Рейдерство та свавілля органів внутрішніх справ, прокуратури та органів юстиції, корумпованість Держгеокадастру та неврегульованість земельних відносин — це щоденні реалії всіх агровиробників і переробників», — наголосив Іван Слободяник.

Зокрема, учасники акції мають намір закликати президента відправити у відставку Генерального прокурора України Юрія Луценка та проінформувати його про найзухваліші факти корупції та порушення прав виробників. Крім того, аграрії направлять президентові власні пропозиції стосовно розробки пакету невідкладних нормативно-правових актів для розвитку і захисту галузі.

Акція розпочнеться 31 травня о 08:00 і триватиме 2 години.

Виконано за допомогою Disqus