Полтавський фермер повернув землю за підтримки громадських об'єднань та активістів

4 червня 2019 819 0
Василь Бурлака, керівник Асоціації фермерів та приватних землевласників «Відродженння Полтавщини»
Василь Бурлака, керівник Асоціації фермерів та приватних землевласників «Відродженння Полтавщини»

За сприяння профільних асоціацій та громадських активістів, зокрема і завдяки втручанню нинішнього голови «Агро-Продовольчої ради», Івана Слободяника, фермеру з Полтавщини вдалося відвоювати свою землю у Держгеокадастру. Про це у коментарі Kurkul.com повідомив керівник Асоціації фермерів та приватних землевласників «Відродженння Полтавщини» Василь Бурлака під час виставки «АГРО-2019».

Нагадаємо, власнику ФГ «Господар» Віктору Галичу тричі відмовили у продовженні оренди, посилаючись нібито на відсутність агрохімічного паспорту та інші причини.

За словами Василя Бурлаки, у господарства намагалися відібрати землю і різними способами звести конфлікт до протистояння з «АТОвцями» чи іншими організаціями аби виставити землю на аукціон.

«В Україні знищується фермерство в цілому. За останні роки через діяльність попередньої влади понад 10 тис. фермерських господарств втратили землю. Я не припиняю воювати з Держгеокадастром. «Агро-Продовольча рада» підсилить наш захист, нашу економічну стабільність і партнерство», — зазначив Василь Бурлака.

На захист Віктора Галича також постала місцева АФЗ.

«Оце об’єднання (з «Агро-Продовольчою радою», — ред.) і підсилить роботу нашої асоціації на рівні країни і на районах», — наголосив Василь Бурлака.

Виконано за допомогою Disqus