Мінагрополітики ініціювало проведення зустрічей з питань держпідтримки

5 червня 2019 38 0
Ольга Трофімцева, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України
Ольга Трофімцева, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України

В.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева привітала створення «Агро-Продовольчої ради», презентація якої пройшла 4 червня у Києві в рамках АГРО-2019. Вона висловила впевненість, що відтепер вона зможе отримувати інформацію про потреби аграріїв з перших рук під час офіційних зустрічей з представниками «Агро-Продовольчої ради», які вони домовилися проводити.

«Професійні секторальні об’єднання, такі як «Агро-Продовольча рада», для мене — надзвичайно важливий фактор. Це прямий і постійний діалог з усіма виробниками різних секторів і галузей, тільки так можна отримувати інформацію з перших рук, дізнаватися, що реально відбувається в секторі», — звернулася Ольга Трофімцева до учасників.

Вона повідомила, що міністерство зацікавлено в проактивній позиції виробників та переробників стосовно питань дерегуляції, державної підтримки галузі.

«Я сподіваюся, що ми наступного разу зустрінемося в більш формальній обстановці і проведемо зустріч між міністерством та «Агро-Продовольчою радою», щоб обговорити цьогорічний рівень держпідтримки і перспективи державної підтримку аграріїв на наступні роки. Ми вже зараз почали робити непогані речі (садівники це точно мають підтвердити), але цього недостатньо і ми це чудово розуміємо: десь система працює ефективно, десь менш ефективно. Десь програма використовується майже на 100 %, десь — набагато менше», — заявила Ольга Трофімцева.

За її словами, Мінагрополітики від аграріїв потрібні: ініціатива, бачення і конструктивні пропозиції:

«Я вдячна за ініціативу, за створення «Агро-Продовольчої ради». І я дійсно вважаю, що ми з вами розпочнемо регулярний, дієвий діалог для того, щоб сектору працювалося легше, для того, щоб сектор працював ефективніше. Все буде агро! Все буде Україна», — підсумувала в.о. міністра.

Виконано за допомогою Disqus