АЧС не буде перешкодою експорту свинини з України

6 червня 2019 46 0
АЧС не буде перешкодою експорту свинини з України
АЧС не буде перешкодою експорту свинини з України

З впровадженням компартменталізації, вже на фінішній прямій. Підприємства, які мають високий рівень біозахисту, зможуть вільно реалізовувати свою продукцію, в тому числі й за кордон. Про це повідомила прес-служба Асоціації тваринників України.

Читати за темою: НАССР у свинарстві: вимоги до утримання, годування та здоров’я свиней

4 червня 2019 р. перший заступник голови Держпродспоживслужби Андрій Жук, в рамках ХІ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство» заявив, що документ щодо упровадження компартменталізації уже затверджений, підписаний, йому присвоєний номер в Мінюсті і залишилось його опублікувати.

«Компартменталізація — єдина на сьогодні можливість для експорту української свинини. Усі країни, в яких існує компартменталізація, продовжують залишатися активними учасниками міжнародної торгівлі. Для нас же це особливо актуально сьогодні, коли свинарство і так страждає не лише від АЧС, але від сірого імпорту свинини з Європи, через що ціна на нашу продукцію на внутрішньому ринку впала. Тому ми мусимо докласти всіх зусиль, аби експортні ринки були для нас відкрилися», — заявила голова АТУ Ірина Паламар.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus