На Полтавщині фермер створить вольєрне господарство для диких тварин

22 червня 2019 565 0
На Полтавщині фермер створить вольєрне господарство для диких тварин
ПАФ «Подоляка»

На Полтавщині на території Новоселівської сільради створюють вольєрне господарство, де у природному середовищі житиме понад 300 диких тварин. Згідно проекту, територія господарства становитиме 1 130 га. Над його створенням працюють представники ПАФ «Подоляка». Проце Kurkul.com повідомила прес-служба агрофірми.

Планується, що у  вольєрному господарстві житимуть дикі тварини, зокрема муфлон, олень благородний та олень плямистий, лань, косуля, кулани, зайці, фазани. Проект передбачає будівництво паркану для безпеки тварин.

«Зведення паркану необхідно через вплив людей. Тому ми запланували будівництво великого вольєра. Вже мали досвід випуску тварин на обмеженій незагородженій території, одразу після тимчасового малого вольєра. Через прохідну специфіку території і постійне турбування тварин людьми — вони порозбігалися», — пояснив заступник гендиректора ПАФ «Подоляка», біолог-мисливствознавець Петро Нос.  

ПАФ «Подоляка» має всі необхідні дозволи на ведення мисливського господарства від потрібних обласних та місцевих управлінь, і від Полтавської облради.

Також на території вольєрного господарства планується системне проведення екскурсій для школярів.

Читати за темою: Найбільшим попитом на ринку користуються термінальні поросята

Виконано за допомогою Disqus