Скасовувати спецрежим ПДВ для аграріїв треба поступово

21 жовтня 2015 66 0
Скасовувати спецрежим ПДВ для аграріїв треба поступово
Latifundist.comСкасовувати спецрежим ПДВ для аграріїв треба поступово

Відхід від застосування спеціального режиму оподаткування для аграріїв має бути поступовим. Про це в інтерв’ю «Економічній правді» сказав голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

«З одного боку, я з дуже великою повагою ставлюся до аграрного сектору, і мені б хотілося залишити для нього спецрежим оподаткування. З іншого — у цьому питанні Україна взяла на себе зобов’язання перед МВФ. Нам потрібно якщо не відразу, то хоча б поступово відходити від цього режиму», — сказав він.

За його словами, у парламентському комітеті з питань аграрної політики обговорювалися два варіанти того, як це можна зробити: перший — надати можливість підприємствам добровільно переходити зі спецрежиму на звичайний, другий — залишити спецрежим для невеликих компаній, у яких у власності, наприклад, до 3 тис. га.

«Експортерам і чистим виробникам буде вигідно перейти на загальний режим оподаткування, і обидва ці варіанти могли би бути хорошим перехідним етапом на шляху відмови від спецрежиму оподаткування в агросекторі», — додав він.

Виконано за допомогою Disqus