Бразильські фермери активно застосовують ІТ в агросфері

23 червня 2019 88 0
Бразильські фермери активно застосовують ІТ в агросфері
agroday.com

Унікальність агробізнесу в Бразилії полягає в тому, що тутешні фермери зовсім не залежать від держсубсидій та протекціонізму. У своєму розвитку вони спираються на цифрові технології. Бразилія — це країна, де кожен четвертий безпілотник працює на агросектор. Повідомляє agroday.com.ua.

Завдяки застосуванню ІТ, бразильським фермерам вдалося забезпечити стабільну життєздатність без щедрих субсидованих кредитів.

Успішний бразильський фермер Лучано Лара розповів, що тутешні агровиробники зовсім не залежать від державних субсидій та протекціонізму. Їх конкурентоспроможність походить від технологій, підприємництва та величезного потенціалу регіонів.

Агробізнес країни є інтенсивним користувачем цифрових технологій і супутників. Близько 25% бразильських безпілотників працюють на місцевий АПК.

Від 1975 р. площа територій під зерновими в Бразилії збільшилася вдвічі, а виробництво зросло в 4 рази. Ціна на продукти харчування знизилася на 80% у реальному вимірі. Бразилія нині є однією з п’яти найбільших виробників 36 товарів і першою країною з експорту сої, цукру, кави, курятини, м’яса та апельсинового соку.

Читати за темою: Вони не втомлюються і не йдуть у відпустку: роботи в сільському господарстві

Виконано за допомогою Disqus