Десикація ріпаку зменшить втрати при обмолоті — експерт

24 червня 2019 44 0
Десикація ріпаку зменшить втрати при обмолоті — експерт
Десикація ріпаку зменшить втрати при обмолоті — експерт

За допомогою прийому десикації ріпаку надземні частини рослини підсушуються, знижується вологість насіння і полегшується машинний збір культури. Тому вибору якісного десиканта варто приділити особливу увагу. Про це повідомляють фахівці «UKRAVIT».

Читати бульше: Стан ріпаку в Україні в 2019 році — АгроЕкспедиція

«Для рівномірного дозрівання і зменшення втрат при обмолоті краще застосовувати препарати на основі диквату. За рахунок контактної дії вони підсушують надземні частини рослини, але не попадають у насіння: диквати зменшують його вологість, при цьому зберігаючи всі властивості, й навіть покращують його олійність і класність», — йдеться в повідомленні.

Значення має й концентрація діючої речовини у препараті, наголошують в компанії. Адже вона дозволяє значно зменшити норму застосування засобу і, відповідно, заощадити кошти. Тому перед збиранням врожаю рекомендують використовувати препарат Десикант Макс (дикват дибромід, 300 г/л). Концентрація діючої речовини в ньому є найвищою в порівнянні з аналогічними десикантами не тільки в Україні, але й у Європі. Це, а також висока якість діючої речовини, виробленої у Швейцарії, обумовлює ряд переваг препарату. Він забезпечує швидку дію, здатну проявлятися вже за кілька годин після застосування. А унікальна формуляція з обтяжувачем крапель запобігає зносу робочої рідини з поверхні рослини.

Препарат прискорює достигання ріпаку та сприяє ранньому збиранню врожаю, а також припиняє розвиток ряду хвороб. При цьому він швидко розпадається на нетоксичні сполуки, тож є безпечним для використання як у насінницьких, так і промислових посівах.

Десикант Макс зареєстрований на широкому спектрі культур, тож однаково добре підходить не лише для посівів ріпаку, а й соняшнику, сої, сорго та інших культур.

Виконано за допомогою Disqus