Укрліктрави посіяли озимину

21 жовтня 2015 105 0
Укрліктрави посіяли озимину
Кurkul.comУкрліктрави посіяли озимину

ДП «Укрліктрави» посіяло озимину та підготувало 130 га під ромашку, розторопшу та валеріану, повідомив перший заступник директора держкомпанії «Укрліктрави» Олександр Плотніков, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За його словами, станом на 20 жовтня, підприємство повністю зібрало врожай кукурудзи і сої. Уже посіяно 1,2 тис. га озимої пшениці та 190 га озимого жита. Під ярі культури підготовлено 3,9 тис. га. Аналогічні заходи проведені ще на 131 га під майбутніми посівами валеріани, ромашки та розторопші. Удалося також провести частковий ремонт техніки для весняно-польових робіт.

«Але все одно власної техніки для проведення польових робіт нам не вистачить, отже в сезон вимушені орендувати», — додав він.

На його думку, ДП «Укрліктрави» здатне приносити прибуток та забезпечувати потреби внутрішнього ринку лікарськими травами та іншою продукцією, але за умови роздержавлення та залучення ефективного приватного керівника. Наразі підприємство працює на зарплатню співробітників та ремонт техніки.

«Щоб заробити додаткові кошти, вимушені займатися не лише травами, але й зерновими та утриманням поголів’я ВРХ. Вивести підприємство у прибуток або провести модернізацію за таких умов просто неможливо. Отже, знаючи ситуацію з середини, можу стверджувати, що єдиний шлях — роздержавлення. Зробити це необхідно якомога швидше, поки нам є, що запропонувати бізнесу», — сказав Олександр Плотніков.

Виконано за допомогою Disqus