Реклама

Ціни на молоко стабілізувалися

24 червня 2019 754 0
Ціни на молоко стабілізувалися
ostrnum.comЦіни на молоко стабілізувалися

Вітчизняні закупівельні ціни на молоко стабілізувалися після низхідного руху. Про це повідомив аналітик Асоціації виробників молока Володимир Андрієць.

«Індикатором тут, як і зазвичай, були ціни на сировину екстрагатунку. Вони показали стабілізацію на рівні 9,34 грн/кг, що було навіть на 2 коп. вище за ціну двотижневої давності. Зупинилось зниження ціни і на молоко вищого ґатунку, які залишилися на тих же рівнях ― 8,9 грн/кг. Ознаки стабілізації проявили і ціни на молоко першого ґатунку з утриманням ціни на позначці 8,67 грн/кг. Така динаміка, схоже, відновлює «статусу-кво» в різниці ціни екстрагатунку з нижчими сортами, як це відмічалося протягом другої половини 2018 року», ― зазначив аналітик АВМ.

На стабілізацію та зміну тренду вже протягом місяця очікується у експертному середовищі. Це пов’язано з факторами збільшення обсягів експорту, виконанням проекту кошерної молочної продукції та глобальним підвищенням цін на сировину. Наразі існують всі підстави прогнозувати зростання цін на сире молоко в Україні з початку липня.

Виконано за допомогою Disqus