Львівські аграрії виплатять за оренду землі 190 млн грн

21 жовтня 2015 71 0
Львівські аграрії виплатять за оренду землі 190 млн грн
Latifundist.comЛьвівські аграрії виплатять за оренду землі 190 млн грн

Власники паїв та місцеві бюджети Львівщини цьогоріч отримають від сільськогосподарських товаровиробників Львівської області більше 193 млн грн плати за користування землею, повідомила прес-служба головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Як зазначається у повідомленні, на території Львівщини працюють 1046 сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств та інших виробників аграрної продукції. Площа орендованих ними земель сільськогосподарського призначення становить більше 245 тис. га. Із загальної кількості земель 243,5 тис. га аграрії орендують у власників паїв. Ще майже 2 тис. га державних земель передали у користування на цьогорічних земельних аукціонах, організованих спеціалістами Держгеокадастру Львівщини.

«За останній рік на 5,3 тис. збільшилась кількість укладених договорів оренди з пайовиками. Виплати за користування землею зросли на 40 млн грн. Згідно з укладеними договорами, за підсумками року, орендарі сплатять власникам паїв 189 млн грн», — пише сайт.

Також додається, що за результатами земельних торгів до бюджетів місцевих рад аграрії перерахували майже 4 млн грн плати за оренду землі.

Виконано за допомогою Disqus