Вартість української лохини перевищила минулорічну

1 липня 2019 1118 0
Вартість української лохини перевищила минулорічну
pixabay.comВартість української лохини перевищила минулорічну

Станом на 1 липня українська лохина коштує дорожче, ніж рік тому. За даними аналітиків, в перший робочий тиждень липня на гуртових майданчиках країни лохина коштує 220-240 грн/кг (€7,3-8,0/кг). Про це повідомляє «Інфо-Шувар».

Читати за темою: Запилювачі та шкідники лохини

Навіть після суттєвого зниження ціни в останній тиждень червня вартість української ягоди залишається на 35% вищою, ніж рік тому

«Українська лохина з’явилась на ринку на 10 днів пізніше, ніж рік тому, тому і ціни на неї є вищими. Але судячи із повідомлень, які ми отримуємо від виробників, найближчі 2 тижні пропозиція лохини буде швидко збільшуватись, а ціни почнуть знижуватись кожного дня. Це добре для популяризації цієї ягоди, ми налаштовані на збільшення обсягів реалізації в цьому сезоні», — зазначають оператори ОРСП «Шувар».

Рік тому найнижча ціна на лохину — 100 грн/кг — була зафіксована на майданчику ОРСП «Шувар» в 20-х числах липня. Протягом липня 2018 р. лохина подешевшала в 2 рази . В 2017 р. до мінімальних показників ціни на лохину теж впали в останній тиждень липня, але тоді вона коштувала 150-160 грн/кг.

Виконано за допомогою Disqus