Bednar в Україні призначила нового бренд-менеджера

1 липня 2019 121 0
Володимир Олексієнко, бренд-менеджер Bednar в Україні
Bednar Володимир Олексієнко, бренд-менеджер Bednar в Україні

Компанія Bednar оголосила про кадрові зміни, згідно з якими з 1 липня 2019 р. Володимир Олексієнко обійняв посаду бренд-менеджера Bednar в Україні. Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив комерційний директор BEDNAR в Україні Михайло Кришко.

В обов’язки Володимира Олексієнка входить співпраця з дистриб’юторами, робота з менеджерами (навчання, презентації, консультації), допомога дилерам в роботі з українськими аграріями, організація і проведення маркетингових заходів, тощо.

«До цього я 7 років працював у компанії «Адлєр» керівником відділу продажів сільгосптехніки. Саме там я мав нагоду познайомитися з брендом Bednar. Коли керівництво Bednar запропонувало мені нову посаду в компанії, я з задоволенням прийняв цю пропозицію. Сподіваюся, мій досвід і знання виявляться корисними», — зазначив Володимир Олексієнко.

За словами Михайла Кришка, у ході багаторічної співпраці Володимир Олексієнко зарекомендував себе як професіонал, який знає всі особливості сільгосптехніки Bednar.

«Володимир Олексієнко вже довгий час працював з технікою Bednar. Коли ми вирішили запровадити посаду бренд-менеджера, то не було жодних сумнівів, що він є найкращою кандидатурою. Ми навіть не оголошували конкурс на цю вакансію і одразу запросили Володимира Олексієнка до співпраці», — заявив Михайло Кришко.

Окрім того, компанія Bednar планує кадрове розширення в Україні, зокрема, відкриє вакансію маркетолога та сервісного інженера.

Виконано за допомогою Disqus