Вітчизняні кавуни подешевшали удвічі з початку сезону

2 липня 2019 837 0
Вітчизняні кавуни подешевшали удвічі з початку сезону
pixabay.comВітчизняні кавуни подешевшали удвічі з початку сезону

Виробники баштанних вже стрімко набирають обертів і пропонують першу продукцію за досить невисокими цінами. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

Найперші кавуни почали надходити на ринок трохи більше тижня тому, а спекотна погода тільки прискорила цей вихід і дала попит ринку. 

Ціни біля 30-40 грн/кг, що були на початку, протрималися недовго і вже зараз кавуни з українських полів можна купити в мережах супермаркетів від 12 до 17 грн/кг. 

Як і завжди, центральні регіони найдорожчі в плані цінових котирувань (кавуни тут коштують від 15 до 20 грн/кг), а південні найдешевші (від 10 до 13 грн/кг), але історично, західні регіони не вирощують кавуни та споживають іх дуже добре, тому і ціни тут близькі до найвищих по країні (14-16 грн/кг)

Як буде змінюватися погода, поки що рано говорити, але те, що кавунів цього року буде вдосталь, говорили багато виробників, тому вижити в умовах низької ціни допоможе правильно побудований експорт.

Експортне вікно цього року може бути довшим і вигіднішим, тому що аномальна спека зараз панує у багатьох країнах Європи, що просто таки вбиває врожай.

Розслаблятися цього сезону не треба таки, тому що існує ймовірність заявити про себе на міжнародній арені з українськими кавунами, та закласти майбутнє для довготривалих взаємовідносин із імпортерами по всьому світі

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus