Рейдерів покривають представники держорганів — Михайло Апостол

3 липня 2019 202 0
Михайло Апостол, радник міністра внутрішніх справ
ternograd.te.uaМихайло Апостол, радник міністра внутрішніх справ

Останніми днями почастішали звернення невеликих фермерів і керівників сільськогосподарських підприємств щодо загрози збору і захоплення їхнього урожаю. Все це відбувається за мовчазною згодою представників державних органів попередньої влади. Таку думку висловив радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол. Повідомляє ternograd.te.ua.

«Останніми днями до мене почастішали звернення невеликих фермерів і керівників с/г підприємств, щодо загрози збирання і захоплення їхнього врожаю, різного роду аферистами, так званими, рейдерами. НАГОЛОШУЮ — урожай збере той, хто має на це юридичне і законне право», — сказав радник міністра.

Також він додав, що національна поліція не допустить захоплення рейдерами вирощеного законними власниками врожаю. А всі господарчі суперечки мають вирішуватися у встановленому законом порядку, а саме, шляхом звернення до суду. 

Михайло Апостол нагадав, у кожній області створено і діє антирейдерський штаб, який очолює голова обладміністрації і куди входять представники всіх правоохоронних органів та Мін’юсту. 

Та зауважив, що кожне фермерське господарство може укласти договір з поліцією охорони, щодо забезпеченню охорони врожаю та об‘єктів с/г підприємств.

Читати за темою: Захоплення ФГ на Вінниччині — до справи візьметься ДБР?

Виконано за допомогою Disqus