BASF презентувала результати використання нових протруйників

5 липня 2019 132 0
BASF презентувала результати використання нових протруйників
BASF презентувала результати використання нових протруйників

Компанія BASF провела форум за темою «Якісне протруювання — запорука гарного врожаю». Експерти компанії презентували результати використання препаратів, що вийшли на ринок на початку 2019 р., — інсектицидних протруйників Пончо та Пончо Вотіво, а також фунгіцидного протруйника для зернових Кінто® Плюс. Про це повідомила прес-служба BASF.

Учасники події під час дискусії разом із експертами BASF обговорили нові можливості у підготовці насіння до посівної та захисту протягом періоду вегетації. Спікери також поділилися знаннями та експертизою у питаннях захисту зернових колосових культур, а ще розібралися у вирішенні проблем нематод кукурудзи та шкідників на посівах соняшнику та кукурудзи.

Новий інсектицидний протруйник Пончо має високу ефективність проти таких ґрунтових та наземних шкідників, як західний кореневий жук, підгризаючі совки, дротяник, довгоносик, муха паросткова, муха шведська та попелиця. Цей препарат, як і Пончо Вотіво, не дає фітотоксичності та має тривалий період захисної дії протягом усього періоду вегетації рослини. Особливості Пончо і в тому, що він має низьку норму застосування, а оброблене насіння відрізняється підвищеною схожістю та енергією проростання.

Другий презентований продукт — Пончо Вотіво — це комбінований інсектицидний протруйник, що забезпечує контроль над ранньосезонними ґрунтовими та наземними шкідниками кукурудзи. Окрім того, він надає довготривалий захист від шкідливого впливу нематод, а також сприяє захисту рослин від несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Кінто® Плюс це високоселективний фунгіцидний протруйник з виразним фізіологічним ефектом для надійного захисту сходів зернових колосових проти широкого спектру грибних хвороб. До плюсів цього препарату можна віднести контроль основних хвороб на початкових етапах.

Відмінність Кінто® Плюс від інших протруйників полягає в тому, що він на 60% має більшу плинність, а також у 6 разів знижує запилення робочої зони у порівнянні з контрольними зразками.

«Щорічні втрати зерна від хвороб досягають 10-20% і більше потенційного врожаю. З інтенсифікацією виробництва і збільшенням урожайності зерна шкодочинність хвороб посилюється і втрати можуть становити понад 50%. Запобігти проблемі зазвичай легше, ніж її усунути. Саме тому протруювання насіння є одним з найважливіших етапів у комплексі передпосівного обробітку насіння. Використання протруйників надійно захищає насіння і молоді рослини сільськогосподарських культур від хвороб та шкідників і підвищує продуктивність вирощуваної культури», — зазначив менеджер з маркетингу напрямку насіння BASF Agricultural Solutions Андрій Горбонос.

Виконано за допомогою Disqus