Держоргани визнали право ДФУ Агро на врожай

9 липня 2019 136 0
Держоргани визнали право ДФУ Агро на врожай
pigua.info

ТОВ «ДФУ Агро» отримала ще одну перемогу у боротьбі за право власності на врожай. Рішенням Антирейдерського штабу при Житомирській ОДА за компанією визнали право збирати урожай. Повідомляє pigua.info.

Відповідно до підписаного протоколу «ДФУ Агро» вже на наступний день розпочала збір свого урожаю за присутності очільників компетентних відомств.

«Не дивлячись на рішення Антирейдерського Штабу та наявність представників державних органів влади ТОВ «Городок-Агро» все одно приїхали на поля та погрожували протидіяти збору врожаю. Компанія наполягала на тому, що як законний орендар може претендувати на урожай ТОВ «ДФУ Агро». Компанія надала деякі договори оренди на землю, але дата укладення договорів вказує на те, що земля була віддана під оренду після того, як поля вже було засіяно», — йдеться у повідомленні.

Через декілька годин безрезультатних переговорів ТОВ «ДФУ Агро» підтримало пропозицію Малинської РДА віддати право на збір урожаю незалежній компанії, яка б його зібрала і зберігала до моменту вирішення спору між «ДФУ Агро» та «Городок-Агро» у суді.

Це був останній досудовий шанс досягти домовленості між опонентами, проте навіть від цієї пропозиції ТОВ «Городок-Агро» відмовилися. Компанії також запропонували надати свої варіанти вирішення спору, але представники ТОВ «Городок-Агро» все одно вимагали залишити за собою право на збір та зберігання врожаю.

Позиція контролюючих органів та Національної Поліції залишилася незмінною: збирає врожай той, хто його сіяв, тобто «ДФУ Агро». Представники Малинської поліціїї погодилися із цим рішенням, та підтвердили, що будуть вживати усіх заходів для забезпечення та реалізації права ТОВ «ДФУ Агро» на збір урожаю.

Нагадаємо, що данська компанія «ДФУ Агро» з 2014 р. обробляє 1,2 тис. га землі в Житомирській області на підставі договору з сільрадами про управління спадщиною. У листопаді 2018 р. ТОВ «Городок-Агро» орендувало декілька ділянок землі, в тому числі 250 га, які перебували в користуванні ТОВ «ДФУ Агро». Цю ділянку «ДФУ Агро» засіяло озимим ріпаком та житом в серпні-вересні 2018 р., тобто до передачі його в оренду ТОВ «Городок-Агро». Наразі «Городок-Агро» претендує на урожай з даної ділянки.

Виконано за допомогою Disqus