Середня зарплата агроінженера стартує з 12 тисяч гривень

283
0
Середня зарплата агроінженера стартує з 12 тисяч гривень

Середня заробітна плата інженера з ремонту та налаштування сільгосптехніки стартує з відмітки 12 тис. грн. На посаді у великому агрохолдингу чи консалтинговій службі зарплата агроінженера стартує від 23 тис. грн.

Про це ідеться в матеріалі «Аси техніки: спеціальність «Агроінженерія», опублікованого в рамках проекту «АгроОсвіта».

«Але це ― далеко не межа. Наприклад, працюючи у дилера техніки, агроінженер може отримувати фіксовану ставку та процент від проданої техніки. А вартість сучасних агрегатів сягає кількох сотень тисяч гривень», — ідеться в матеріалі.

Спеціалісти кажуть, що з пошуком робочого місця у випускників профільних ВНЗ також проблем не буде. Станом на червень 2019 року на сайті Work.ua було відкрито 50 вакансій у агросфері для інженерів. Із них на 9 вакансій роботодавці розглядають кандидатів навіть без досвіду роботи. Тож випускнику ВНЗ влаштуватися на роботу за спеціальністю буде цілком реально.

Крім того, багато агрофірм пропонують чимало програм стажування для студентів факультету «Агроінженерія» з можливістю подальшого працевлаштування.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus