Експорт «органіки» втричі перевищує внутрішнє споживання

23 липня 2019 38 0
Експорт «органіки» втричі перевищує внутрішнє споживання
pixabay.comЕкспорт «органіки» втричі перевищує внутрішнє споживання

Експорт вітчизняної органічної продукції в грошовому еквіваленті становить € 99 млн, що втричі більше внутрішнього споживчого ринку — € 29,4 млн. Про це розповіла заступник міністра агрополітики України Олена Ковальова під час обговорення нових норм щодо обігу та маркування органічної продукції, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Ми розширюємо коло учасників органічного ринку, залучаючи не тільки виробників, технологів та контролерів, але й тих, хто безпосередньо реалізує продукцію й забезпечує її фактичну поставку до споживача. Наше спільне завдання — забезпечити впевненість споживача в тому, що продукція, за яку він сплачує, є якісною й безпечною, вона дійсно є сертифікованою й органічною», — зазначила Олена Ковальова.

Водночас керівник проекту ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики«Джон Міллнз додав, що українську органічну продукцію слід популяризувати та експортувати на всесвітній міжнародний органічний ринок, який постійно розширюється.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа підкреслив важливість донесення інформації щодо нових законодавчих змін до суб’єктів ринку, щоб у серпні вже всі були готові виконувати нові вимоги відповідно до введених у дію законів.

Нагадаємо, 2 серпня набуває чинності Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

Виконано за допомогою Disqus