Реклама

Одеський припортовий завод знову почне випускати добрива

26 липня 2019 744 0
 Одеський припортовий завод знову почне випускати добрива

Компанія «Агро Газ Трейдінг» направить 240 млн кубометрів природного газу на Одеський Припортовий Завод (ОПЗ) для переробки за давальницькою схемою та отримає аміак та карбамід у якості готової продукції. Початок переробки за умовами договору припадає на 1 серпня. Про це стало відомо під час брифінгу у Києві за участі представників «АГТ» та ОПЗ, передає УНН.

«Ми — комерційна структура, і ні для кого не повинно стати секретом або сюрпризом, що ми ставимо собі абсолютно прагматичні інтереси й цілі, у зв’язку з тим, що беремо на себе ризик і зобов’язання запустити завод, пропонуючи поставити давальницький газ і переробити його в готову продукцію у вигляді аміаку і карбаміду», — зазначив гендиректор ТОВ «АГТ» Олександр Горбуненко.

Так, правилами постачання природного газу, сума фінансового забезпечення послуг балансування Оператором ГТС, яку надає «АГТ», становить 89,4 млн грн.

Запланована дата початку переробки сировини 1 серпня поточного року. Договір між «АГТ» та ОПЗ набув чинності у четвер 25 липня. Згідно з його умовами, мінімальний період співпраці компаній становитиме 4 місяці з можливістю пролонгації за умови погодження наглядовою радою ОПЗ.

Обсяг постачання за договором становить 60 млн кубометрів на місяць.

«Сьогодні все, що насправді відбувається обумовлено ситуацією на ринку добрив. Це напевно перший раз за останні три роки така хороша ситуація. Тому цю можливість не треба втрачати, але дати можливість заводу працювати, а не напрацьовувати борги й втрачати людей», — прокоментував укладення угоди перший заступник ПАТ «ОПЗ» Микола Щуріков.

Виконано за допомогою Disqus