Рівненський фермер облаштує агросадибу для туристів

30 липня 2019 915 0
Ярослав Паламарчук
rv.gov.uaЯрослав Паламарчук

Завдяки туристичному проекту «Медове коло» у Шпанові Рівненського району відкриють «Тихий хутір» — агросадибу, де зможуть відпочивати усі охочі. Зону для відпочинку туристів на околиці Шпанова, планує облаштувати фермер Ярослав Паламарчук. Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Поряд із власною садибою чоловік встановить альтанки, кемпінг і автомобільну стоянку.

Туристам також пропонуватимуть послуги апітерапії та смачної домашньої кухні. Водночас можна буде скуштувати та придбати ягоди, які фермер вирощує сам.

«Для того, аби фермеру вдалось збудувати агросадибу, планується виділення коштів з обласного бюджету. Шпанівська громада також виділить частину грошей у рамках співфінансування», — розповів голова Шпанівської ОТГ Микола Столярчук.

Туристичний маршрут «Медове коло» на Рівненщині матиме протяжність понад 250 км. Він об’єднає Рівненський, Костопільський, Березнівський, Корецький та Гощанський райони.

До жовтня цього року за підтримки Рівненської ОДА створять чотири локальні маршрути: у Деражненській, Шпанівській, Березнівській та Соснівській ОТГ.

Організатори проведуть понад 10 експедицій для збору та систематизації інформації про туристичні та етнографічні цікавинки маршруту, відзнімуть 15 відеороликів. Потім наповнять електронну мапу «Медове коло». 

Виконано за допомогою Disqus