Багатодітні родини зможуть отримувати паї на пільгових умовах

31 липня 2019 1249 0
Багатодітні родини зможуть отримувати паї на пільгових умовах
Багатодітні родини зможуть отримувати паї на пільгових умовах

Народні депутати презентували законопроект, який передбачає для багатодітних родин право на позачергове отримання паїв у власність. Про це повідомляє zib.com.ua.

«Проект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання пільг у сфері земельних відносин членам фермерського господарства, які мають статус багатодітної або прийомної сім’ї» (№10448) подано для ознайомлення до парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин», — йдеться у повідомленні.

Планується додати до черги з «позачерговим правом» ще одну категорію громадян. Зокрема, щоб реалізувати своє право на безоплатне отримання у власність ділянки для ведення сільського господарства, родина повинна бути зареєстрована як багатодітна. Таку ж саму преференцію пропонують запровадити й для тих сімей, що мають прийомних дітей.

Таким чином депутати намагаються популяризувати фермерство в Україні. Зокрема, автори проекту вважають, що саме багатодітні сім’ї ефективніше за інших будуть вести сільське господарство. Залишилося переконати в цьому місцеві ради, які в разі ухвалення такого закону будуть зобов’язані забезпечувати ці права.

Виконано за допомогою Disqus