Економія ЗЗР при внесенні дроном XAG Р30 складе 30%

31 липня 2019 89 0
Економія ЗЗР при внесенні дроном XAG Р30 складе 30%
Latifundist.com

Компанія «XAG Україна» в рамках проекту Smart Field представила новий дрон XAG Р30. Він характеризується високою точністю внесення ЗЗР, широким діапазоном регулювання швидкості та висоти польоту, а також економністю. Про це йдеться в черговому випуску проекту «Smart Field 2.0: Інноваційний дрон XAG Р30 — нове слово в обприскуванні культур» на Latifundist.com.

За даними фахівців, використовуючи XAG Р30 вдається заощадити близько 15-30% ЗЗР за рахунок їх дуже точного і рівномірного внесення. Крім того, для внесення ЗЗР методом УМО (ультрамалооб'ємного обприскування) потрібна значно менша кількість води. Економія води може досягати 90%. Одного бака води на 200 л буде достатньо для обробки 40-50 га площі.

Також серед переваг безпілотника експерти відмітили:

  • простоту в експлуатації;
  • точність внесення препаратів;
  • можливість працювати вночі.

Техніка ХАG має ряд відмінностей від інших дронів. Ключових моментів декілька. В першу чергу це надійність і міцність. Дрон XAG Р30 не вимагає особливого догляду і обслуговування під час роботи в полі. З ним все дуже просто: виніс в поле, запустив і полетіли. Він не боїться ні бруду, ні пилу, ні води. Після роботи безпілотник необхідно просто промити водою для видалення залишків хімії, бруду, пилу і упакувати.

Крім того, апарат оснащений безліччю датчиків (висоти, визначення перешкод, виявлення несправностей, закінчення робочого розчину та інше), які суттєво спрощують роботу оператора.

Дрон XAG Р30 оснащений баком ємністю 15 л. За один виліт за допомогою дрона можна обробити 2-2,5 га площі. При цьому тривалість польоту складе приблизно 10-12 хв. За годину безпілотник може обробити від 7 до 10 га (в залежності від конфігурації кордонів поля і швидкості польоту).

До переваг апарату слід віднести також широкий діапазон регулювання швидкості польоту. Дрон може літати зі швидкістю від 0,5 м/с до 8 м/с. Також регулюється висота польоту над рослинами. Вибір цих регулювань визначає глибину проникнення робочого розчину в культуру і ширину смуги розпилення.

Вартість одного дрона з комплектом батарей і баків на заміну становить $25-27 тис. Невеликим господарствам вистачить одного безпілотника, великим агрохолдингам, щоб оперативно обробити всі масиви, краще закупити кілька апаратів. Вони можуть працювати одночасно і одночасно управлятися з одного пульта.

Виконано за допомогою Disqus