UNIVERSEED поділиться всіма таємницями потенціалу силосних гібридів

1 серпня 2019 60 0
UNIVERSEED поділиться всіма таємницями потенціалу силосних гібридів
LNZ Group

LNZ Group 20 та 22 серпня проведе Silage Workshops (силосні воркшопи) у Дніпропетровській та Київській областях. Під час яких експерти поділяться досвідом вирощування силосних гібридів UNIVERSEED. Про це повідомила прес-служба компанії.

Своїм досвідом з вирощування нових гібридів поділиться доктор Френсіс Гленн. Науковець спеціалізується саме на генетиці силосних гібридів UNIVERSEED. Він розкаже про особливості гібридів та розкриє аграріям найвигідніші рішення в технології вирощування силосу.

Як зазначили представники компанії, силосні гібриди — окрема важлива тема, про яку розповідатимуть найкращі експерти, справжні знавці своєї справи.

Воркшопи пройдуть у двох господарствах — ПП «Перемога АВК» у селі Чумаки Дніпропетровської області та СТОВ «Деренківець» під Переяслав-Хмельницьким.

«Високоякісний силос є основою успіху на молочному ринку. Ми сподіваємось, що наші силосні продукти приносять цінність і спокій, а ви зможете зосередитись на виробництві високоякісного молока», — повідомили організатори.

Виконано за допомогою Disqus