LNZ Group презентувала нові силосні гібриди кукурудзи

20 червня 2019 44 0
Представники компанії LNZ Group
прес-служба LNZ GroupПредставники компанії LNZ Group

Компанія LNZ Group представила тваринникам нові гібриди силосної кукурудзи UNIVERSEED під час Національного дня ферми. Про це повідомила прес-служба компанії.

«У цьому році ми запустили новий бренд насіння кукурудзи UNIVERSEED і до нашого портфоліо входять три нові силосні гібриди, унікальні для України та оптимально придатні для виробництва силосу. Тож ми тут, аби поділитися досвідом та показати фермерам якісні силосні гібриди, які вони зможуть вирощувати на своїх полях», — розповіла продукт-менеджер з польових культур компанії LNZ Group Анна Філатова.

Нові високопродуктивні гібриди кукурудзи, що мають більше зеленої маси, більше листків над качаном та особливий тип зерна (борошнистий, що легко кришиться при збиранні і перетравлюється в рубці ВРХ) зацікавили гостей та учасників Національного дня ферми.

«Здебільшого для виробників насіння кукурудзи основним напрямком є зернові гібриди, створенню якісних силосних приділяється менше уваги. Або ж створюються гібриди змішаного типу використання — силосно-зернові, що не зовсім підходять саме для силосних потреб. Спеціалізовані гібриди дозволяють отримати більш поживні корми, що краще підходять для потреб тваринництва», — пояснила Анна Філатова.

Побачити нові силосні гібриди на власні очі та оцінити їхню морфологію усі бажаючі матимуть змогу на демо-ділянках LNZ Hub та Mini hub.

Виконано за допомогою Disqus

+ 32° ... + 19°

Вітер

2.2м/с

Опади

5.2мм

Вологість

68%